Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN'ı ziyaret ettiler.

Yakındoğu Üniversitesi Marmara Bölge Sorumlusu Gökhan ARACI ve Marmara Bölge Temsilcisi Bahar SEZENER 11 Haziran 2021 Cuma günü Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN'ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Bölge Temsilcisi ARACI Yakın Doğu Üniversitesinin 2020-2021 öğretim yılı faaliyetlerini anlattı.

2021-2022 öğretim yılı hazırlıklarının yapıldığı bu dönemde de talep edilmesi halinde öğretmenlere ve öğrencilere yönelik seminer ve kurslar düzenleyebileceklerini ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN 2020-2021 öğretim yılındaki 12. Sınıf öğrencilerine ve öğretmenlere yönelik düzenlenen seminer ve kurslardan dolayı teşekkür etti.

Hendek İlçe Sağlık eğitimlerine devam ediyor. Hendek İlçe Sağlık eğitimlerine devam ediyor.

2021-2022 öğretim yılı içinde idareci, öğretmen, veli ve öğrencilere yönelik planlanan seminer, kurs ve etkinliklerde işbirliği içinde olabileceklerini ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, 16 Haziran 2021 Çarşamba günü düzenlenecek Sanal Zorbalık ve Teknoloji Bağımlılığı Seminerine ilçe olarak davet ettikleri için Yakın Doğu Üniversitesine ve Girne Üniversitesine teşekkür etti.

Karşılıklı iyi dilek ve işbirliği temennilerinden sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden ayrıldılar.