Yol güvenliği sürdürülen çalışmalarla artırıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen çizgi, yaya yolu ve bordür boyama çalışmaları devam ediyor.

Sakarya 20.06.2022, 15:19 21.06.2022, 10:17
Yol güvenliği sürdürülen çalışmalarla artırıyor
© Hendek Haber

Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen çizgi, yaya yolu ve bordür boyama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yayaların ve sürücülerin güvenliğini artırmak amacıyla sürdürülen çalışmalar, şehrin birçok noktasında devam ediyor.

Yol güvenliği sürdürülen çalışmalarla artırıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen çizgi, yaya yolu ve bordür boyama çalışmaları devam ediyor. Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığına bağlı Trafik Şubesi ekipleri, şehir merkezi ve kırsal bölgeler olmak üzere birçok noktada çalışmalarını eş zamanlı olarak yürütüyor. Yeni görünümüyle vatandaşların beğenisini kazanan çalışmalar, özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde ekipler tarafından özel olarak uygulanıyor.

Yol güvenliği sürdürülen çalışmalarla artırıyor

“Vatandaşlarımızın güvenliği önceliğimizdir”

Konuyla ilgili yapılan açıklamada ise, “Şehrimizin genelinde sürdürdüğümüz altyapı ve üstyapı çalışmalarının ardından, çizgi, yaya yolu ve bordür boyama çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak hassasiyetle üzerinde durduğumuz en önemli konulardan birisi de “Ulaşımda Güvenlik” konusudur. Yaya ve sürücülerimizin daha güvenli ve konforlu bir yolculuk yapabilmeleri adına ekiplerimiz ile birlikte çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (0)
23
az bulutlu