Yeni yol ve dönüşüm çalışmalarımız sürüyor...

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Bağlar Caddesi’nde devam eden dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi.

Sakarya 08.12.2020, 11:53 08.12.2020, 12:02
Yeni yol ve dönüşüm çalışmalarımız sürüyor...
© HENDEK HABER

İlçe ulaşımın önemli arterlerinden biri olan Bağlar Caddesi’ni her geçen gün gelişen Erenler’e yakışır bir görünüme kavuşturacaklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, projede gelinen son noktaya ilişkin ekiplerden bilgiler alarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Bağlar Caddesi’nin hastane ulaşımlarında da kilit bir nokta olduğunun altını çizen Başkan Yüce, kaldırım ve bisiklet yollarının ardından asfalt çalışmalarını tamamlayacaklarını dile getirdi.

Erenler Bağlar Caddesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ekrem Yüce, “Şehir içi ulaşımını rahatlatmak, trafikte geçen süreyi azaltmak için yeni yol ve dönüşüm çalışmalarımız sürüyor. Bağlar Caddesi de bu düşüncemizin bir ürünü. Altyapısını tamamladık, kaldırım ve bisiklet yollarını inşa ediyoruz. Son olarak üstyapısını da yenileyeceğiz. Güçlü altyapısı ve modern üstyapısıyla inşallah Bağlar Caddesi uzun yıllar ilçemize ve şehrimize hizmet edecek. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Yeni yol ve dönüşüm çalışmalarımız sürüyor...

Bölünmüş yol halini alacak

Şehir içi ulaşımını rahatlatmak, trafikte geçen süreyi azaltmak için yeni yol ve dönüşüm çalışmalarını hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Bağlar Caddesi de bu düşüncemizin bir ürünü. Hem bölge trafiğini rahatlatacak hem de daha akıcı bir ulaşım sağlayacak bir arteri tamamlıyoruz. Toplam uzunluğu 550 metre olan çalışmada ilk olarak altyapıyı yeniledik. Duble yol olacak projemizde genişletme çalışmalarını tamamladık. Kaldırım ve bisiklet yolları için de çalışmalarımızı başlatıyoruz. Son olarak ise üstyapısını asfaltla buluşturarak dönüşümü nihayete erdireceğiz. Güçlü altyapısı ve modern üstyapısıyla inşallah Bağlar Caddesi uzun yıllar ilçemize ve şehrimize hizmet edecek. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Yeni yol ve dönüşüm çalışmalarımız sürüyor...

Kaynak: Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (1)
Mikail Kamacı 11 ay önce
Hendek den tisari çıkmadılar seçim gelince gelirler goye her hafta ön takım yaptiriyoz alırlar bitahakine .
14
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı