Yazar Yasmin Korkut Ankara Kitap Fuarı’nda

Sakaryalı Yazar Yasmin Korkut; bu yıl ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezinde 8. gerçekleşen Ankara Kitap Fuarı’nda, eserini çıkardığı Kurgu Yayınları’nın standında “Aşk Tatmayana Başka” adlı kitabını imzaladı.

Sakarya 15.01.2014, 12:58 15.01.2014, 14:01
Yazar Yasmin Korkut Ankara Kitap Fuarı’nda

 Kurgu Yayınlarından Tüm gelirlerini KANSERDER’e bağışlayacağı ikinci kitabının hazırlığını tamamlayan ve 14 Şubat itibariyle okuyucularıyla buluşturacak olan Sakaryalı Yazar Yasmin Korkut; TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’ndan sonra, ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezinde Eylül Fuarcılık tarafından 3-12 Ocak tarihleri arasında 8. organize edilen “Ankara Kitap Fuarı’na da katılarak, eserlerini çıkardığı Kurgu Yayınlarının standında “Aşk Tatmayana Başka” adlı ilk kitabını imzaladı.

Öğrencilerden büyük ilgi Yaklaşık 250 yayınevinin biraraya geldiği Ankara Kitap Fuarı’na, aynı zamanda Hanım Komisyonu Başkanlığını görevini başarıyla sürdürdüğü KANSERDER’in Yönetim Kurulu Başkanı Nihal Akar ile birlikte katılan Sakaryalı Yazar Yasmin Korkut; bağlı bulunduğu yayınevi Kurgu Yayınları’nın standında okuyucularıyla buluştu. İlk eseri “Aşk Tatmayana Başka”yı Ankaralı okuyucularına imzalayan Yasmin Korkut, özellikle öğrencilerden büyük ilgi gördü. Yazar Yasmin Korkut, Kurgu Kültür Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Yazar Alaattin Topçu, Yazar Ferhan Topçu ve Yazar Abdullah Şenal ile de bir süre görüşerek, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.


Yorumlar (0)
19
kapalı