Bin Çeşit Yapı Market

Yaşanan Kazaya İlk Müdahaleyi kendisi yaptı…

Ayağının tozuyla Sakarya’ya sakarya nın kurtuluş yıldönümünde gelen ve göreve başlayan Yeni Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım yapmış olduğu ziyaretten dönerken, karşılaşmış olduğu kazaya ilk müdahaleyi bizzat kendisi yaptığı bildirildi

Yaşanan Kazaya İlk Müdahaleyi kendisi yaptı…

Göreve başladığı ilk gün Taraklı ilçesini ziyaret eden Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya’ya dönüş yolunda meydana gelen kazayı görünce aracını durdurup ilk müdahaleyi kendisi yaptı.

Geyve ilçesi Doğantepe Kavşağında sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesiyle aracın kontrolden çıkıp takla atması sonucu meydana gelen kazanın şokunu yaşayan aileyi teselli ederek geçmiş olsun dileğinde bulunan Vali Çetin Oktay Kaldırım, 112 Acil Çağrı Merkezi ile de temasa geçti.

Yaşanan Kazaya İlk Müdahaleyi kendisi yaptı…

Sağlık ekiplerinin kaza yerine gelmesi ile yoluna devam eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, daha sonra yetkililerle iletişime geçerek araç içerisindeki biri çocuk olmak üzere dört kişinin sağlık durumları hakkında bilgiler aldı.

Vali Kaldırım, araçtaki dört kişinin de hafif yaralı bir şekilde hastaneye sevk edildiğini ve durumlarının iyi olduğu bilgisini aldı.

Yaşanan Kazaya İlk Müdahaleyi kendisi yaptı…

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 21:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER