banner194

Yarın T ve M Plaka Sahipleri için önemli bir madde karara bağlayacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 11 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenecek oturumda aralarında imar planı değişiklikleri, komisyon raporları ve ilgili maddelerin yer aldığı 54 madde görüşülecek.

Yarın T ve M Plaka Sahipleri için önemli bir madde karara bağlayacak
 Meclis’ten T ve M Plakalılara Müjde

Büyükşehir Meclisi, 11 Ocak Pazartesi günü, saat 14.00’da toplanacak. Meclis üyeleri aralarında nazım imar planı değişiklikleri, komisyon raporları ve ilgili maddelerden oluşan 54 maddeyi oylayacak. Oturumda ayrıca S plaka ile önemli bir gelişme de üyelerin oylarına sunulacak. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 11 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenecek oturumda aralarında imar planı değişiklikleri, komisyon raporları ve ilgili maddelerin yer aldığı 54 madde görüşülecek. Meclis üyeleri Ocak Meclisi’nde servis taşımacılığı sektörü esnafının merakla beklediği S plaka uygulaması ile ilgili önemli bir maddeyi de karara bağlayacak. 

T ve M Plaka Sahipleri


Ocak Meclisi’nde görüşülecek madde kapsamında açıklanan S plaka tahsis kriterlerini taşıyan T ve M plakalı hat sahipleri bu hatlardan feragat etmeleri halinde S plakaya ücretsiz olarak sahip olabilecek. Hatırlanacağı üzere sektöre standart getirecek uygulamada başvuru süresi 31 Aralık’ta sona ermişti. T ve M plaka sahibi esnafının da uygulamadan yararlanabilecek olmasını içeren değişiklik kapsamında yapılacak işlemlerin ise 31 Ocak Pazartesi gününe kadar gerçekleştirilebileceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2016, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER