Uyuşturucuya büyük baskın...

  İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince İlimiz genelinde uyuşturucu madde ticaretine noktayı koydu

Sakarya 04.11.2016, 18:54
Uyuşturucuya büyük baskın...

        İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince İlimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik yapılan çalışmaların 02/11/2016 günü operasyona dönüştürülmesi neticesinde, Doğu İllerinden temin edilen yüklü miktarda uyuşturucu maddenin İlimize ve ilimiz üzerinden batı illerine sevk edileceği bilgisi üzerine  20 … plaka sayılı  Tır takibe alınmış, durdurulmuş ve araç içerisinde M.B(53)  isimli şahıs olduğu görülmüştür. Adli mercilerden alınan arama kararına istinaden Tır’da yapılan aramada  dorse kısmına zulalanmış vaziyette  126 paket halinde toplam ağırlığı 66.560 gram gelen uyuşturucu eroin maddesi ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıs M.B’nin uyuşturucu madde ticareti suçundan işlemleri devam etmektedir.


Sakarya Emniyet Müdürlüğü olarak her türlü suç ve suçlularla mücadeleye etkin ve kararlı bir şekilde devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 

Yorumlar (0)
17
kapalı
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı