Sedaş’tan Muhtarlara Kutlama Ve Nezaket Ziyareti

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan ve Kurumsal İletişim Uzmanı Burçin Başcı Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla makamında ziyaret ederek, Sakarya’daki tüm muhtarların muhtarlar gününü kutladıklarını bildirdiler.

Sakarya 20.10.2016, 09:48
Sedaş’tan Muhtarlara Kutlama Ve Nezaket Ziyareti

Erdal Erdem  SEDAŞ’ın nezaket dolu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “Muhtarlar Günümüzü kutlamak  için yaptığınız bu nezaket dolu ziyaretten büyük mutluluk duydum,  bizleri onurlandırdınız. SEDAŞ yöneticilerinin bugün SMS ile tüm muhtarlarımıza ilettiği mesaj, SEDAŞ İcra Başkanı Sayın Bekir Sami Güven’den aldığımız yazılı tebrik mesajı bizleri çok mutlu etti ve  bizleri sevindirdi.

Bizlere verdiğiniz değeri gösteren bu nezaketli ve hassas yaklaşımınız ve kutlama mesajlarınıza ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerinde elektrik dağıtım hizmeti sunan SEDAŞ, faaliyet bölgesinde bulunan ve telefonları VIP hattı olarak SEDAŞ çağrı merkezinde tanımlanan muhtarların cep telefonlarına SMS göndererek muhtarlar gününü kutladı.

Yorumlar (0)
19
kapalı