banner194

Sakarya'da Cumhurbaşkanı Heyecanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Sakarya kent meydanında Sakaryalılarla buluşuyor. Valilik ziyareti ve toplu açılış töreni için Sakarya'ya Cumhurbaşkanı olarak ilk kez gelecek olan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti öncesi kentte hazırlıklar tamamlandı.

Sakarya'da Cumhurbaşkanı Heyecanı
Hendek Haber- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilmesi ardından ilk kez Sakarya'ya geliyor. Valilik ziyareti ve toplu açılış töreni için Sakarya'ya gelecek olan Erdoğan'ın kent meydanında düzenlenecek toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendisine büyük destek veren Sakarya'lılara teşekkür etmesi ve 7 Haziran genel seçimlerinde Anayasa değişimi için gerekli milletvekili sayısının çıkabilmesi içinde destek çağrısında bulunması bekleniyor.

Kentte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti için geniş güvenlik tedbirleri alınacak, toplu açılış töreni içinse gerekli tüm hazırlıklar tamamlandı. Ak Parti Hendek ilçe başkanı Sofu'da yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı en iyi şekilde karşılayacaklarını belirterek Tüm Ak Parti Sakarya teşkilatlarının bu önemli günde kent meydanında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte olacağını ifade etti ve tüm Hendeklileri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kent meydanındaki toplu açılış törenine davet etti...
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER