banner194
banner194

Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ten Kutlama Mesajı

Sakarya Valisi Mustafa Büyük anneler gününün anlam ve önemi ile alakalı mesaj yayımladı.Vali Büyük mesajında şöyle dedi.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ten Kutlama Mesajı
ANNELER GÜNÜ MESAJI

İnsan; sevgiye, ahlaka, iyiliğe dair hasletlerinin temelini anneden alır. Anne sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil, aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem  koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir. Her türlü fedakârlıklara ve zorluklara göğüs gererek dünyanın en zor görevini yerine getiren annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır.

Çocuklarının mutlu olması ve başarısı için büyük bir sabırla gayret gösteren annelerimizin üzerimizde ödenemez hakları bulunmaktadır. Annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı onlara hak ettikleri değeri her daim göstermeliyiz. Bizlerin sevgi dolu yaklaşımları onların en büyük mutluluğu olacaktır. Bu mutluluğu annelerimizden esirgememeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; sabrın, merhametin ve sevginin tükenmez kaynağı olan tüm Annelerimizin “Anneler Günü”nü kutluyorum. Onlara en derin sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum

Mustafa BÜYÜK
Vali
 
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2013, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER