Sakarya Şehir Merkezi Işıl Işıl

Büyükşehir Belediyesi yürüttüğü çalışmalarla şehir merkezini bambaşka bir görünüme kavuşturuyor, meydan ve caddeler görselliği ile dikkat çekiyor.

Sakarya 01.03.2013, 11:45 01.03.2013, 12:58
Sakarya Şehir Merkezi Işıl Işıl
Sakarya Şehir Merkezi Işıl Işıl

Büyükşehir Belediyesi yürüttüğü çalışmalarla şehir merkezini bambaşka bir görünüme kavuşturuyor, meydan ve caddeler görselliği ile dikkat çekiyor. Aydınlatma çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdüğü şehir merkezi ışıl ışıl görünümüyle Sakaryalıların beğenisini kazanıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezinde yürüttüğü çevre düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Sakarya’ya yeni meydanlar kazandıran Büyükşehir Belediyesi hız kesmiyor, Ağa Camii, Yeni Camii ve Atatürk Parkı’nda çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında dikilen aydınlatma direkleri, şehir merkezini bambaşka bir görünüme kavuşturuyor, meydan ve caddeler görselliği ile dikkat çekiyor. Aydınlatma çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdüğü şehir merkezi ışıl ışıl görünümüyle Sakaryalıların beğenisini kazanıyor. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Orhan Camii ve Gar Meydanları ile birlikte şehrimizin bulvar ve caddelerini güzelleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ağa Camii ve Yeni Camii’nde yürütülen çevre düzenleme çalışmaları hızla sürüyor. Atatürk Parkı’nda yürüttüğümüz çalışmalarla vatandaşlarımızın özlediği Şemsiyeli Parkı yeniden hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.” denildi.


Yorumlar (0)
18
açık