Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Sakarya İl Genel Meclis Üyeleri Toçoğlu ile yemekte bir araya geldi

İl Genel meclis üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimize faydalı hizmetler sunabilmek için hep birlikte çalışıyoruz. Biz, biriz, beraberiz.

Sakarya İl Genel Meclis Üyeleri Toçoğlu ile yemekte bir araya geldi
Toçoğlu, İl Genel Meclisi ile buluştu “Biriz, beraberiz”

İl Genel meclis üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimize faydalı hizmetler sunabilmek için hep birlikte çalışıyoruz. Biz, biriz, beraberiz. Gelecek Sakarya’mız için çok daha güzel olacak.” derken İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım ise, “Sayın Başkanımızın istişareye verdiği önem bizi mutlu ediyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, meslek grupları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla istişare toplantılarında bir araya geliyor. Başkan Toçoğlu, İl Genel Meclisi ile Ormanpark’ta bir araya geldi. İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım ve meclis üyeleri ile sohbet eden Başkan Toçoğlu, meclis üyelerinin görüşlerini de not aldı. İstişare toplantısında SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Fatih Turan da hazır bulundu. Rüstem Keleş, SASKİ çalışmaları hakkında bilgi verirken Başkan Toçoğlu yaptığı konuşmada, “Her zaman ifade ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak istişareye önem veriyor ve her kesimin şehrimize fayda sağlayacak görüşlerini dikkate alıyoruz. İl Başkanımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, ticaret odası, esnaf odası, sivil toplum kuruluşları, dernekler, vatandaşlar. Fırsat buldukça bir araya geliyoruz. Şehrimiz için aidiyet duygusuyla hep birlikte çalışmanın önemini her ortamda dile getiriyorum” diye konuştu.

Gelecek çok daha güzel olacak

İl Genel Meclisi ile ortaklaşa çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Toçoğlu, “İl Genel Meclisi’nin çok değerli başkanına ve meclis üyesi ağabey ve kardeşlerime bizim bu hizmet davamıza verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Yeni Büyükşehir Kanunu ile şehrimizin her noktasında hep birlikte faydalı hizmetler sunacak, kaynakları tek elde toplayarak çok daha önemli projelere imza atacağız. Biz, biriz, beraberiz. Gelecek Sakarya’mız için çok daha güzel olacak. ” ifadelerini kullandı.

Yıldırım’dan Teşekkür

İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, istişare toplantısı için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti. Yıldırım, “Sayın Başkanımız her zaman bizimle birlikte olmuş ve çalışmalarımıza destek vermiştir. Bugün de gerçekleştirdiğimiz toplantıda görüşlerimizi ifade ettik. Meclis üyelerimiz taleplerini dile getirdiler. Sayın Başkanımıza görüşleri ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2013, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER