Öğretmenler Güzelliklerin Aktarıcısıdır

Öğretmenler Günü kutlama programı kapsamında SGM eğitmenleri ile bir araya gelen Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Öğrencilerimize akademik eğitimin yanı sıra, resim, notala, sesli ve yazılı güzel ifadeleri aktaran kıymetli eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyoruz” dedi.

Sakarya 26.11.2013, 12:12 26.11.2013, 13:15
Öğretmenler Güzelliklerin Aktarıcısıdır

 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) eğitmenlerine yönelik kutlama programı düzenledi. Orman Park’ta gerçekleştirilen programa, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce’nin yanı sıra, Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Betül Karapınar ile merkezde görevli öğretmenler katıldı.

Kalite önceliğimizdir Öğretmenler Günü’nün toplu bir teşekkür günü olduğunu belirten Davut Yüce, “Akademik eğitimin yanı sıra, resim, nota, sesli ve yazılı güzel ifadeleri aktaran kıymetli eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman daha fazla insanımıza ulaşma gayesi içerisinde planlamalarımızı yapıyoruz. Hizmetlerimizde kalitenin önceliğinin farkında olarak, kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öğrencilerimizi kelimelerle, seslerle ve renklerle aralarında güçlü bir bağ olacak şekilde eğiten tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Gerçekleştirilen programın sonunda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, öğretmenlere teşekkür ederek, hediye takdim etti.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu