banner194

Ofis Sanat Merkezi’nde Satış Mağazası

En güzel hediye SAMEK Satış Merkezi’nde Büyükşehir Belediyesi’nin şehre en renkli hediyesi, Ofis Sanat Merkezi’nde bulunan SAMEK Satış Mağazası’na ilgi, her geçen gün artıyor.

Ofis Sanat Merkezi’nde Satış Mağazası
SAMEK kursiyerlerinin Satış Mağazası’nda sunduğu el emeği göz nuru eserler, Sakaryalıların büyük beğenisini kazanıyor. Yaygın Eğitim Şube Müdürü Fuat Bilgin, mağazaya ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti. Bilgin, “Sakaryalı hemşerilerimiz sevdiklerine alacakları hediyeler için SAMEK Satış Merkezimizi ziyaret edebilir.” dedi.

Kursiyerlerin eserleri satışa sunuluyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Eski TMO Binası’nın aslına uygun restore edilerek modern bir sanat merkezine dönüştürülen Ofis Sanat Merkezi, şehrin kültür sanat hayatına renk kattı. Büyükşehir Belediyesi örnek bir uygulamayı daha Ofis Sanat Merkezi’nde hayata geçirdi. Sanat Merkezi’nde bulunan SAMEK Satış Mağazası, kursiyerlerinin eserlerini sergileyerek satışa sunmalarına imkân sağlıyor.

İlgi her geçen gün artıyor

SAMEK Satış Merkezi’ne gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getiren Yaygın Eğitim Şube Müdürü Fuat Bilgin, Ofis Sanat Merkezi’nde bulunan SAMEK Satış Mağazası’nda, kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerinin geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulduğunu belirtti. Bilgin, “SAMEK kursiyerlerimizin ev ve ülke ekonomisine katkı sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla hizmete açtığımız SAMEK Satış Mağazamız kursiyerlerimize özel olup, onların ürünleri harici herhangi bir ürün satışa sunulmamaktadır” şeklinde konuştu.

Geniş ürün yelpazesi

SAMEK Satış Mağazası’nda şu an 582 adet eserin satışa sunulduğunu aktaran Fuat Bilgin, “Kursiyerlerimizin yetenekleri ve aldıkları eğitimler sonucunda ortaya koyduğu yağlı boya resim, mefruşat, el nakışı, keçe, havlu, kırkyama, vitray, tezhip, ebru, hat, çinicilik ve filografi gibi alanlardaki eserleri satışa sunuyoruz. Kursiyerlerimiz bu sayede ürünlerini satmak için işyeri açma ve işletme gibi maddi açıdan külfetli yollara başvurmak zorunda kalmıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak satış mağazasında satılan ürünlerin hiçbirinden maddi bir kazanç sağlamıyoruz. Yeni dönemle birlikte satışa sunulacak ürün sayımız da artacaktır” dedi.

Hediyeniz SAMEK’ten Olsun

SAMEK Satış Mağazası’na ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür eden Yaygın Eğitim Şube Müdürü Fuat Bilgin, “Mağazamız açıldığı günden bugüne vatandaşlarımız tarafından ilgi görmekte. İlgilerinden dolayı tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz. Sakaryalı hemşerilerimiz sevdiklerine alacakları hediyeler için mağazamızı ziyaret edebilirler.” ifadelerini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2013, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER