Modern Muhtarlık Örnek Teşkil Ediyor

Sapanca Belediyesi tarafından ilçe genelinde muhtarlık binası veya merkezi olmayan muhtarlıklara katkı amaçlı olarak yapımına başlanan bir muhtarlık binası daha ilçeye kazandırıldı.

Sakarya 17.06.2016, 12:15
Modern Muhtarlık Örnek Teşkil Ediyor

Ünlüce Mahallesi muhtarlık binası eksikliğini, mahalle merkezine inşa ettiği muhtarlık binasıyla karşılayan Sapanca Belediyesi, bu konudaki duyarlılığını en iyi biçimde göstermiş oldu.
Ünlüce Muhtarı Nazım Bayrak, Sapanca belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e teşekkür ederek, Ünlüce’ deki önemli bir eksikliğin tamamlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti mahalle halkı adına dile getirdi. 

Ünlüce gibi muhtarlık binası yönünden sıkıntı yaşayan mahallelere, son yerel seçimlerden önce  muhtarlık ve mahalle merkezi sözü verdiğini vurgulayan Başkan Yılmazer, Ünlüce Mahallesi’ni muhtarlık binasına kavuşturduğu için kendisinin de mutlu olduğunu ifade ederek, her mahallede yaşanan en büyük eksiklikleri mahalle muhtarlarıyla değerlendirdiğini ve  katkılarının ayrım gözetmeksizin her mahalleye ulaştırılacağını vurguladı.

Yorumlar (0)
23
az bulutlu