Kadir Ardıç dan Toçoğlu'na ziyaret

Sakarya Üniversitesi Genel Sekreterliği görevine başlayan Prof. Dr. Kadir Ardıç Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sakarya 19.02.2013, 16:15 19.02.2013, 17:18
Kadir Ardıç dan Toçoğlu'na ziyaret
Sakarya Üniversitesi Genel Sekreterliği görevine başlayan Prof. Dr. Kadir Ardıç Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ardıç, “Üniversite ve Büyükşehir Belediyesinin birlikte yürüttüğü çalışmalara her zamanki uyum içerisinde devam edeceğiz” dedi. Başkan Toçoğlu ise, “Çalışkan ve başarılı kimliği ile tanıdığımız Kadir Ardıç’ın yeni görevinde başarılı olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri Metin Küçük’ün İstanbul Üniversitesi Genel Sekreterliğine atanmasının ardından göreve gelen Prof. Dr. Kadir Ardıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ardıç, Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde yürütülen çalışmaların aynı şekilde devam edeceğini belirterek, “Üniversite ve Büyükşehir Belediyesinin birlikte yürüttüğü çalışmalara her zamanki uyum içerisinde devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çalışkan ve başarılı kimliği ile tanıdığımız Kadir Ardıç’ın yeni görevinde başarılı olacağına inanıyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak Üniversitemize her zaman yardımcı olmaya hazırız” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
20
açık