banner194

Hanedan Torunlarından Sakarya'ya ziyaret

Sakarya Vali Ahmet Hamdi Nayir, 34. Osmanlı Padişahı Sultan İkinci Abdülhamid Han'ın Türkiye'de yaşayan 3. kuşak torunu Abdulkadir Harun Osmanoğlu'nu makamında ağırladı.

Hanedan Torunlarından Sakarya'ya ziyaret

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 34. Osmanlı Padişahı Sultan İkinci Abdülhamid Han'ın Türkiye'de yaşayan 3. kuşak torunu Abdulkadir Harun Osmanoğlu'nu makamında ağırladı.


Şanlıurfa ve Gaziantep’ten kanaat önderleri ile İzmir ve Sakarya’dan STK temsilcileri ile birlikte Hacı Reşat Emir Sultan Derneğinin misafiri olarak İlimizde bulunduklarını söyleyen Hanedan Torunu Abdulkadir Harun Osmanoğlu, ilgileri ve misafirperverlikleri için Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür ettiğini söyledi.


Ziyaretten ziyadesiyle mutlu olduğunu belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, misafirleriyle İlimiz üzerine bir süre sohbet ederken, Osmanlı Hanedan Torunu Abdulkadir Harun Osmanoğlu’na da sağlıklı bir ömür dileğinde bulundu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuretdin
Nuretdin - 7 ay Önce

Bu ülkeyi ve kamuyu bu cemaatlerden temizleyecekleri yerine kucak açmalarını esfetle kınıyorum

Turhan Sırmalı
Turhan Sırmalı - 7 ay Önce

Sayın valim bizde sizin tam arkanızda duran şahsın, bu ülkeyi kuran MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün 1.kuşaktan öz ve öz torunlarıyız, neymiş hanedan manedan kalmadı öyle birşey.

Nuretdin
Nuretdin @Turhan Sırmalı - 7 ay Önce

A olurmu turan kardaş bunlar paşa torunu biz normal vatandaş bile değiliz suriyelilerin yanında utanmasalar oy kaygıları olmasa üvey evlat muamelesi yapacaklar. Arada sırada seçim oluyorda akılları başlarına geliyor. Kaybettikleri tüm illerde gavur yerine koydukları bu miillet bu vatandaş eryada geç doğruyu gösterecek

SIRADAKİ HABER