Ferizli’de Yeni Yol Mutluluğu

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve köy temsilcilerinden oluşan heyeti makamında ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İşimiz, milletimize hizmet etmek.

Sakarya 07.01.2014, 13:55 07.01.2014, 15:30
Ferizli’de Yeni Yol Mutluluğu

 
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ve köy temsilcilerinden oluşan heyeti makamında ağırladı. Büyükşehir Belediyesi’nin Ferizli ile Gölkent Beldesi arasındaki 11 kilometrelik bağlantı yolunda başlattığı asfalt çalışmaları için teşekkür ziyaretinde bulunan heyet adına konuşan Ferizli Belediye Başkanı Soğuk, “Gölkent Yolu ile ilgili bölgede yaşayan vatandaşlarımızdan yoğun talep geliyordu. Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na ilettik ve bağlantı yolunda çalışma başladı ve tamamlanmak üzere. Vatandaşlarımız bu hizmetten çok büyük mutluluk duydu. Büyükşehir sınırları dışında kalan bir bölge olmasına rağmen yolu asfaltlayan, vatandaşlarımızın hizmetine sunun Büyükşehir Belediye Başkanımıza, tüm vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. Yeni projeler hayata geçirilecek

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Hepinize çok teşekkür ediyorum. İl Özel İdaremizle yürüttüğümüz işbirliği sonucunda önemli hizmetleri hayata geçirdik. Köy ve grup yolarını sıcak asfalta kavuşturduk. İşimiz, milletimize hizmet etmek. Birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece inşallah yeni projeleri de hayata geçireceğiz. Büyükşehir’in güçlü hizmet eli her ilçemize ulaşmaya devam edecek” ifadelerini kullandı. Gerçekleştirilen ziyaretin ardından Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na hediye takdim etti.Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu