banner194

Doğa Yürüyüşleri tüm hızıyla sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri tüm hızıyla sürüyor. Doğaseverler, Sakarya’nın eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarırken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam için yürüyüş gerçekleştiriyor.

Doğa Yürüyüşleri tüm hızıyla sürüyor
Kıranyurt Yaylasını Gezdiler

Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri tüm hızıyla sürüyor. Doğaseverler, Sakarya’nın eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarırken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam için yürüyüş gerçekleştiriyor. Programın bu haftaki rotası Kıranyurt Yaylası’ydı. Vatandaşlar kilometrelerce yürüyerek yayla havasının tadını çıkardı.

Kıranyurt Yaylası’nda

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşleri tüm hızıyla sürüyor. Her hafta düzenlenen yürüyüşlerde doğaseverler, şehrin eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarırken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam için yürüyüş gerçekleştiriyor. Devam eden Doğa Yürüyüşleri’nin bu haftaki rotası Kıranyurt Yaylası’ydı. Kıranyurt Yaylası’nda temiz havanın keyfini çıkaran vatandaşlar yürüyüşleri düzenleyen Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

12 Mayıs Oflak Dağı

Doğa yürüyüşleri’nde kalan parkurlar ise şöyle; 12 Mayıs Oflak Dağı, 26 Mayıs Soğucak Şelalesi, 2 Haziran Kulfallar – Maksudiye.Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2013, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER