Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Dişi Burnunda Çıktı !

Sürekli olarak burun kanaması şikayeti olan Suudi Arabisanlı genç erkek bu durumun verdiği rahatsızlık sebebiyle hastaneye gitti.

Dişi Burnunda Çıktı !
  Muayene sırasında  doktorları şaşırtan bir olay oldu. Burun boşluğunda Beyaz bir kitle olduğunu gören doktorlar oradaki oluşumun bir diş köküne ait olduğunu görünce çok şaşırdı.

Sürekli olarak burun kanaması şikayeti  olan Suudi Arabistanlı genç erkek bu durumun verdiği rahatsızlık sebebiyle hastaneye gitti. Muayene sırasında  doktorları şaşırtan bir olay oldu. Burun boşluğunda Beyaz bir kitle olduğunu gören doktorlar oradaki oluşumun bir diş köküne ait olduğunu görünce çok şaşırdı. 
 
Ameliyatın ardından tedavi ve iyileşme sürecinin üç ay olduğunu kaydeden Dr. John Hellstein, “Fazladan bir diş alışılmadık bir durum değil ama en etkileyici olan şey bir dişin burna doğru büyümüş olması. Daha önce hiç böyle bir vaka görmemiştim. “ 

Bu olayın ardından uzmanlar burun tıkanıklığı, burun kanaması, baş ağrısı, kötü kokulu balgam şikayeti olanların hemen bir hekim kontrolüne başvurmalarını söyledi. 


Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER