'Harlem Shake' benzeri kliplere yoğun ilgi

İnternette de şimdi de 'Harlem Shake' çılgınlığı.Her geçen gün , çeşitli yaş gruplarından ve çeşitli mesleklerden kişiler Harlem Shake benzeri klipler çekmek için kamera karşısına geçiyor.

MAGAZİN 22.02.2013, 11:30 22.02.2013, 12:46
'Harlem Shake' benzeri kliplere  yoğun ilgi

İnternette, dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenme rekorları kıran Gangnam Style ‘dan sonra şimdide ‘Harlem Shake’ benzeri videoları  yoğun bir şekilde takip edilmekte ve  hergün yeni çekilen kliplerle ilgi odağı olma yolunda ilerliyor.


Milyonlarca hit alan Brooklyn DJ Baauer’in Harlem shake  şarkısının ,onlarca versiyonu çıkmış durumda. Her geçen gün çeşitli yaş gruplarından ve çeşitli mesleklerden kişiler Harlem Shake benzeri klipler çekmek için  kamera karşısına geçiyor.

Yaklaşık yarım dakika süren kliplerde, kişiler  değişik figürlerle hünerlerini gösteriyorlar.Harlem Shake ile alakalı ders veren onlarca video, internet üzerinde yer alan sosyal paylaşım sitelerinde yer alıyor.

Bir milyarı aşkın izlenme oranıyla en çok izlenme rekoruna sahip olan Gangnam Style şarkısının  ardından , Harlem Shake videolarının da izlenme rekorları kırması bekleniyor
 
Yorumlar (0)
14
az bulutlu