Geçtiğimiz günlerde Hendek Bayraktepe Mahallesinde meydana gelen olayda Ramazan Günaydın ile arkadaşı T.Ç. kime ait olduğu belirlenemeyen bir silahla şakalaşmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Hendek Bayraktepe Mahallesinde meydana gelen olayda  Ramazan Günaydın ile arkadaşı T.Ç. kime ait olduğu belirlenemeyen bir silahla şakalaşmaya başladı.

T.Ç., kurusıkı zannettiği silahla şaka yaparken birden tabancanın ateş alması  sonucunda tabancadan çıkan mermi Ramazan Günaydın'ın başına isabet etmişti.

Kanlar içerisinde bir anda yere yığılan Ramazan Günaydın olay yerine çağrılan ambulans ile önce Hendek Devlet Hastanesi'ne daha sonrada Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Birkaç gündür Hastanede Tedavi gören Ramazan Günaydın . Sakarya Eğitim Hastanesinde Doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Ramazan Günaydın'ın ölümü, ailesini ve sevenlerini büyük yasa boğarken, cenazesinin yarın defnedileceği öğrenildi.

Hendek Sanayi Sitesindeki "Sorunlar ve yapılan çalışmaları" değerlendirdiler... Hendek Sanayi Sitesindeki "Sorunlar ve yapılan çalışmaları" değerlendirdiler...

Merhuma Allah'tan Rahmet Kederli Günaydın ailesine Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı dileriz Başımız Sağolsun