Hendek’te nöbet değişimi

Düzenlenen veda yemeğine Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, İlçe Jandarma Komutanı Burak çelik, Başhekim Akın Kaya, adliye personeli ve avukatlar katıldı.
Programda tayini çıkan Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Can Bayır, Savcı Vedat Temel, Hakim Umut Başol, Umut Yücel Tokat ve Birgül Karaçadır Gürs’e Hendek Belediye Başkanı Ali İnci tarafından Bayraktepe tablosu hediye edildi.
Gecede konuşma yapan Başsavcı Can Bayır, “Dört yıldır görev yaptığım Hendek ilçemizden güzel anılarla ayrılmanın hüznünü yaşıyorum. Görevim esnasında hiçbir kimseyi kırmamaya özen gösterdim. Ben sizlere olan hakkımı helal ediyorum, sizlerden de bana olan haklarınızı helal etmenizi istiyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından plaket ve hediye takdimi yapıldı.  Gecede konuşma yapan Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan ve Belediye Başkanı Ali İnci Hendek’ten tayin dolayısı ile ayrılan savcı ve hakimlere  teşekkür ederek yeni görev yerlerinde  başarılarının devamını dilediler. Gece sohbetlerle sona erdi.