Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendekli Karatecilerimizle Gurur Duyuyoruz

Kaymakam İdris AKBIYIK şampiyonlarımızı kutlayarak bizlere yaşattığınız mutluluktan dolayı sizlerle gurur duyuyoruz diyerek bir dahaki şampiyonada bu başarıların artarak devam etmesini beklediklerini belirterek sporcularımızı altın ile ödüllendirdi.

Hendekli Karatecilerimizle Gurur Duyuyoruz
Güney Kıbrıs Rum Kesimi de yapılan 43. Ümit Gençler 21 Yaş altı Avrupa Şampiyonasında Milli forma ile büyük başarılara imza atan Hendek Belediyesi Karate Takımından Ömer Faruk Ateş’in Avrupa Şampiyonluğu ve Nurcan Çiçek’in Avrupa İkinciliğine imza atan Milli takım, sporcuları ve antrenörleri  Nurkan KAVACIK ile birlikte Kaymakamımızı ziyaret ettiler. Kaymakam İdris AKBIYIK şampiyonlarımızı kutlayarak bizlere yaşattığınız mutluluktan dolayı sizlerle gurur duyuyoruz diyerek  bir dahaki şampiyonada bu başarıların artarak  devam etmesini beklediklerini belirterek sporcularımızı altın ile ödüllendirdi.  


Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık, Hendek’ten 2 sporcu ile katıldıkları Avrupa Şampiyonası’nda 2 önemli derece aldıklarını belirterek, bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen kaymakamımıza teşekkür etti.​
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER