BİR SOKAK DAHA SICAK ASFALTLA BULUŞTU

Yağmur suyu çilesini sona erdiren Yenimahalle dev altyapı projesini tamamlayan Hendek Belediyesi, bu mahallede etaplar halinde sürdürdüğü üst yapı yenileme çalışmalarına hızla devam ediyor. Ekipler son olarak 2012 nolu sokağı sıcak asfaltla buluşturdu. 

SICAK ASFALT, YAYA YOLLARI, CEP OTOPARKLAR

Yenimahalle’de 13,5 kilometre uzunluğunda yağmur suyu hattı ve 480 ızgara montajı yapan Hendek Belediyesi ekipleri, altyapı çalışmaları yapılan cadde ve sokaklarda vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için çalışmalarına devam ediyor.  Sırasıyla devam eden yenileme seferberliği kapsamında Yenimahalle genelinde sıcak asfalt, kilitli parke, cep otopark ve yaya yolu çalışmalarını sürdüren ekipler, son olarak altyapısı tamamlanan 2102 numaralı sokağı sıcak asfaltla buluşturdu. Yapılan sıcak asfalt serim çalışmasıyla bu sokakta daha modern ve güvenli bir hale kavuştu. 

BABAOĞLU: TARİHİ YATIRIM, MODERN BİR ŞEHİR

Sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinde takip eden Başkan Turgut Babaoğlu, mahalle sakinleriyle tek tek görüşüp hem çalışmaları anlattı hem de talepleri yerinde dinledi. Vatandaşların memnuniyetini dile getirdiği çalışmalar hakkında konuşan Başkan Babaoğlu, “ Yenimahalle’de büyük bir sorunu yoğun süren dev bir yatırımla tamamladık. Artık nerede su baskını yaşanırsa altyapımız olduğundan ızgara ve yol düzenleme sorunuyla bunu çözüme kavuşturuyoruz. Bu sorunu çözerken elbette yollarımız bozuldu. Sırasıyla çözüyor, sokaklarımızı yeniliyor, güzelleştiriyoruz” dedi.

Hendek Yeni Mahalle 2012 Sokak Sonda Asfaltla buluştu -2

‘HENDEK HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK’

Babaoğlu son olarak şunları söyledi; “ Altyapı çalışmalarının tamamlandığı tüm noktalar da sıcak asfalt, kilitli parke yol çalışması yapıyoruz. Yaptığımız tarihi yatırımla Yenimahalle’de artık yağmur suyu çile olmaktan çıktı. Modern bir şehir inşa ediyoruz, üst yapı çalışmalarımız sırasıyla devam ediyor. Çalışmalarımız tamamlandığın da vatandaşlarımız daha konforlu bir ulaşıma kavuşmuş olacak. Hendek’in genelinde seferber olduk, durmadan yorulmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımız her şeyin en iyisi ve en güzeline layık. Hendek için daha çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni