banner208

Vatandaş Hendek’te yer alan Çukurların Dolmasını istiyor…

İlçemiz Hendek şehir merkezinde yollarda yer alan irili ufaklı çukurların her geçen gün, taşıtlara büyük zararlar açtığını belirten vatandaşlar bugün whatsapp ihbar hattından bize ulaşarak yöneticilere seslerini duyurmamızı istediler.

Vatandaş Hendek’te yer alan Çukurların Dolmasını istiyor…

Hendek ilçesinde bozulan ve zaman zaman altyapı çalışmaları sonrasında düzeltilemeyen yollarda oluşan keskin çukurların her geçen gün arttığını belirten vatandaşlar, yetkililerin bu çukurları biran önce kapatmalarını istediler.

Bugün saat 18:14 sularında iletilen whatsapp iletisinde vatanda yetkililere şöyle seslendi “Hendek Köprübaşı ışıklar girişinde , Dereboğazı Mahallesi Hendek itfaiyesi üzerinden inilen yolda çok çukurlar var. Polis Karakolu Önünde yer alan ışıklarda,  Vergi Dairesi arkasında yer alan yol üzerinde, Hendek Atatürk Parkı , Tutkunlar Plaza Karşısında yer alan keskin çukurla adeta köşe kapmaca oynuyoruz, bu bölgelerden sorumlu yetkililer bu alanları nasıl görememekteler aklım ermiyor. Gidin bakın göreceksiniz, araçlarımızı bu çukurlar çok zarar veriyor. Biran önce bu çukurların kapatılmasını istiyoruz, yakışmıyor ayıptır, aylardır ha yaparlar ha yaparlar diye bekledim, kimsenin umrunda değil, biri görmezse biri görür bu kadar kör mü bakıyorsunuz, yol yamamak bu kadar zor mu ? Merkez yolları düzeleceğine köy yollarına ikinci asfaltlar atılıyor, merkez yollarının gözden geçirilmesini istiyorum” şeklinde serzenişini dile getiren vatandaş, listelediği yollardaki çukurların kapatılmasını istedi.

Hendek deki çukurları tek tek listeledi

Yaşanan yağışlar sonrasında çukurların dahada artması beklenirken, Hendek'te çukurların kapatılması için liste hazırlayan vatandaşın serzenişi bu şekilde oldu…
 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 00:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Kara
Hakan Kara - 4 ay Önce

Turgut başkan resim çektirmeyi yaverleriyle gezmeyi bitirsin ilgilenecek insAllah

Samet Ayse Canikli
Samet Ayse Canikli - 4 ay Önce

Patates tarlası gibi her yer

Olgun Baltacı
Olgun Baltacı - 4 ay Önce

Hendek gelişiyor ama carsı ici gelişmiyor

Halime Demirci
Halime Demirci - 4 ay Önce

daha hızlı gitmek için

Osman
Osman - 4 ay Önce

İşi bilmiyorsunuz ancak boş boş Whatsapp dan ihbar ediyorsunuz ya arkadaşım yapsana o yolda bi cemiyette gelsin gezen başkan işte o sıra söyle dertini hendek halkı artık sorunları öyle çözüyor Turgut a ulaşmak İçin cemiyet şart

Vedat PoL
Vedat PoL - 4 ay Önce

Eski başkandan taş alıp döşeyelim bence, söküp söküp tekrar döşeyelim hemde.

SIRADAKİ HABER