Vatandaş Hendek’te yer alan Çukurların Dolmasını istiyor…

İlçemiz Hendek şehir merkezinde yollarda yer alan irili ufaklı çukurların her geçen gün, taşıtlara büyük zararlar açtığını belirten vatandaşlar bugün whatsapp ihbar hattından bize ulaşarak yöneticilere seslerini duyurmamızı istediler.

Hendek Haber 25.06.2020, 00:44 25.06.2020, 00:53
Vatandaş Hendek’te yer alan Çukurların Dolmasını istiyor…

Hendek ilçesinde bozulan ve zaman zaman altyapı çalışmaları sonrasında düzeltilemeyen yollarda oluşan keskin çukurların her geçen gün arttığını belirten vatandaşlar, yetkililerin bu çukurları biran önce kapatmalarını istediler.

Bugün saat 18:14 sularında iletilen whatsapp iletisinde vatanda yetkililere şöyle seslendi “Hendek Köprübaşı ışıklar girişinde , Dereboğazı Mahallesi Hendek itfaiyesi üzerinden inilen yolda çok çukurlar var. Polis Karakolu Önünde yer alan ışıklarda,  Vergi Dairesi arkasında yer alan yol üzerinde, Hendek Atatürk Parkı , Tutkunlar Plaza Karşısında yer alan keskin çukurla adeta köşe kapmaca oynuyoruz, bu bölgelerden sorumlu yetkililer bu alanları nasıl görememekteler aklım ermiyor. Gidin bakın göreceksiniz, araçlarımızı bu çukurlar çok zarar veriyor. Biran önce bu çukurların kapatılmasını istiyoruz, yakışmıyor ayıptır, aylardır ha yaparlar ha yaparlar diye bekledim, kimsenin umrunda değil, biri görmezse biri görür bu kadar kör mü bakıyorsunuz, yol yamamak bu kadar zor mu ? Merkez yolları düzeleceğine köy yollarına ikinci asfaltlar atılıyor, merkez yollarının gözden geçirilmesini istiyorum” şeklinde serzenişini dile getiren vatandaş, listelediği yollardaki çukurların kapatılmasını istedi.

Hendek deki çukurları tek tek listeledi

Yaşanan yağışlar sonrasında çukurların dahada artması beklenirken, Hendek'te çukurların kapatılması için liste hazırlayan vatandaşın serzenişi bu şekilde oldu…
 

Yorumlar (6)
Hakan Kara 1 yıl önce
Turgut başkan resim çektirmeyi yaverleriyle gezmeyi bitirsin ilgilenecek insAllah
Samet Ayse Canikli 1 yıl önce
Patates tarlası gibi her yer
Olgun Baltacı 1 yıl önce
Hendek gelişiyor ama carsı ici gelişmiyor
Halime Demirci 1 yıl önce
daha hızlı gitmek için
Osman 1 yıl önce
İşi bilmiyorsunuz ancak boş boş Whatsapp dan ihbar ediyorsunuz ya arkadaşım yapsana o yolda bi cemiyette gelsin gezen başkan işte o sıra söyle dertini hendek halkı artık sorunları öyle çözüyor Turgut a ulaşmak İçin cemiyet şart
Vedat PoL 1 yıl önce
Eski başkandan taş alıp döşeyelim bence, söküp söküp tekrar döşeyelim hemde.
4
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı