Hendek’te 3 günlük çocuk şenliği sona erdi…

Hendek Belediyesi tarafından 19 – 21 Kasım tarihleri arasında her gün saat 11.00 ile 17.00 arasında düzenlenen Bizim Turgut çocuk şenliği renkli görüntülerle son buldu.

Hendek Haber 22.11.2021, 16:22 23.11.2021, 10:26
Hendek’te 3 günlük çocuk şenliği sona erdi…
© HENDEK HABER

ÇOCUKLAR BİR MÜJDE DAHA

Çeşitli oyunlar, etkinlikler ve yarışmalarla dolu dolu geçen 3 günlük Çocuk Şenliğinin çocukları çok mutlu ettiğini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Çocuk şenliğimiz güzel görüntülerle son buldu. Bu şenliği Hendek İmizin geneline yayarak artırmayı planlıyoruz” dedi.

Hendek’te 3 günlük çocuk şenliği sona erdi…

3 GÜN DOLU DOLU ŞENLİK 

Hendek Belediyesi tarafından 19 – 21 Kasım tarihleri arasında her gün saat 11.00 ile 17.00 arasında düzenlenen Bizim Turgut çocuk şenliği renkli görüntülerle son buldu. Ticaret Merkezi Kapalı Pazar yerine kurulan dev oyun parkının bulunduğu etkinlik alanında Şişme Parkur, Şişme rodeo, Şişme langırt, Şişme gladyatör, Şişme yastık savaşı, Şişme Futbol Kalesi, Sumo güreş sahası, 4-7 yaş oyun parkı, Şişme Dart, karaoke ve 8 farklı çizgi film karakteri kostümlü animatörler yer aldı. Ayrıca alanda çocuklara yüz boyama, eğlendirici etkinlikler yapılarak şarkılar eşliğinde oyunlar oynandı.

Hendek’te 3 günlük çocuk şenliği sona erdi…

BABAOĞLU ÇOCUKLARLA 
3 gün süren şenlik boyunca çocukları yalnız bırakmayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu şenliğin son gününde de şenlik alanında çocukları yalnız bırakmadı. Annelerle ve çocuklarla fotoğraf çekilen Başkan Babaoğlu’na MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, yönetimi ve Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz Da eşlik etti. Babaoğlu, Namlı ve beraberindekiler çocukların arasına katılıp eğlencelerine ortak olup birlikte şarkılar söylediler.  Ardından çocuklara patlamış mısır, balon ve pamuk şeker ikramında bulundular. 

Hendek’te 3 günlük çocuk şenliği sona erdi…

GELECEĞİMİZİN MİMARI ÇOCUKLARIMIZ

Çocukların ara tatil boyunca kaliteli vakit geçirmeleri; eğlenip dönemin yorgunluğunu atabilmeleri amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Tüm çocukların gülmeye eğlenmeye ve oyun oynamaya hakkı vardır. O nedenle çocuklarımıza Ticaret Merkezimizde bulunan Kapalı Pazar Yerinde geniş alan yaratıp onların kullanımına sunduk ve gönüllerince eğlenmelerini sağladık. Çocuklarımız güldü, eğlendi ve oynadı. Son derece keyifli bir organizasyon oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Hendek’te 3 günlük çocuk şenliği sona erdi…

MÜJDE VERDİ: DEVAMI GELECEK 

Vatandaşlar düzenlenen organizasyon nedeniyle Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti. Başkan Babaoğlu ise şenliğin sayısının artırarak devam edeceği belirterek, “ 2022 yılı içinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı başta olmak üzere bu organizasyonu yaparak çocuklarımızı daha çok mutlu etmek, Hendek’te bütün çocuklarımıza ulaşmak istiyoruz. Bunun içinde bölge bölge düzenleme planlarımız da var” diye konuşarak müjde verdi. 

Hendek’te 3 günlük çocuk şenliği sona erdi…

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu