Hendek Yeni mahalle de bir sokak...

İçemiz Hendek yeni mahallede yağmur suyu projesinin ilk etap çalışmalarının ardından ikinci etabını bekleyen bölgelerde yağışlar ardından caddeye komple yağmur suyu oturmakta…

Hendek Haber 20.03.2021, 12:14 20.03.2021, 18:37

İçemiz Hendek yeni mahallede yağmur suyu projesinin ilk etap çalışmalarının ardından ikinci etabını bekleyen bölgelerde yağışlar ardından caddeye komple yağmur suyu oturmakta…

Perşembe günü yaşanan, anlık yağışlar sonrasında cadde bu hale gelirken, Sürdürülen projelerin yapılmaması durumunda daha büyük yağışlarda ana halterlere kadar inecek olan yağmur suyu büyük su baskınlarına neden olabileceğini gözler önüne bir kez daha serdi.

Yeni Mahalle Beştepeler Caddesi üzerinden gelmekte olan yağmur suyu hiç bir alana sapmadan, Hendek Cumhuriyet okulunun önünde yer alan trafik ışıklarından sağ yöne saparak, D-100 Karayolu , Fiskobirlik 1536 Sokak üzerinde yer alan 2036. Sokak 1/15 ve 2/22 alanlarında biriken yağmur suyu 10 cm yi aştı.

Bölgede altyapı çalışmasının olmaması suyun gidebileceği bir alanında bulunmaması , caddeye atılan asfaltın üstünde bu denli su birikintileri yaşanmasına neden olmakta.

Yetkililerin ikinci etap çalışmalarının bir an önce başlamasını isteyen Yeni Mahalle sakinleri, ana caddelerden biriken suların, ara sokaklara ulaştığını dile getirerek yardım istediler.

Yorumlar (8)
Gokhan Demir 8 ay önce
Sorsan belediyemiz calisyor evimizin onu 4 senedir bole
Önder Kelesoglu 8 ay önce
Hayır yanlışınız var, Venedig.
ahmet 8 ay önce
Bırakın bu işleri... Hendek dünden daha güzel!
Olgn Se Özder 8 ay önce
Balık atalım yüzsünler yazık olmasın suya
İbrahim Yurt 8 ay önce
Hendek Belediyesine suç Bulmayın Arkadaşlar Siz olsanız Ne yapacaksınız Büyükşehire Bağlısın Elin kolun Bağlı Yapacağın işler Belli Büyükşehirin işleri Bu işler Büyükşehire Başkan olması Hevesi Olan Biriri Bağladı Büyükşehire Hendeği Şimdi Eli kolu Bağlı Başkanın Muhtardan Farkı yok.
Yasemin Temiz Yorgun 8 ay önce
Demeki eski belediye çalışmamış 4 senedir diyorsunuz
Savaş Başkurt 8 ay önce
Hep bu Turgut Babaoğlu’nun yüzünden! Önceki dönemlerde ne güzeldi yağmur suyu hattı döşettiriyorya ondandır hep bunlar!
İşiniz gücünüz taraflı haber yapmak
Selim Mısır 8 ay önce
Yeni belediye kaç aydır görevde sorsan belediyeyi 25 yıldır babaoğlu yönetiyor hey ALLAHIM bu insanlar düzelmez
9
parçalı bulutlu