Başkan Püsküllü personeli ile biraraya geldi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, personel ile yemekte biraraya geldi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve personelin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla Başkan Püsküllü personel ile biraraya geldi.

HENDEK BELEDİYESİ 17.11.2017, 11:25
Başkan Püsküllü personeli ile biraraya geldi

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Bayraktepe’de düzenlenen yemeğe Başkan İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Harun Kaynak, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, Bilgi İşlem, Sosyal Hizmetler, Sağlık İşleri ve Yazı İşleri Müdürlüğü personelleri katıldı.

Başkan Püsküllü, diğer birimler ile de zaman zaman biraraya gelecek.

Halkımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir

Başkan Püsküllü, Hendek Belediyesi’nin bir aile olduğunu belirterek “ Hepimiz bir aileyiz. Personelimizin moral ve motivasyonu bizim için çok önemlidir. Verimliliğin daha da artırılması için hepimiz yoğun gayret ve özveri ile çalışıyoruz. Hepimize büyük görevler düşüyor. İnşallah birlik ve beraberliğimiz devam eder. Amacımız daha güzel hizmet verebilmek ve halkımızı memnun etmektir. Halkımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir “ diyerek, diğer birimler ile de zaman zaman biraraya geleceklerini söyledi.

Yemek sonrası Başkan Püsküllü personel ile bir süre sohbet etti.

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı