Hendek Çakallık Mahallesinden

Çakallık Mahallesinden Özgür, Fatih ve Mazhar Yaşar'ın Babası Halbat Cevat Yaşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çakallık Mahallesi Aile Kabristanlığında Kılınacak İkindi namazına müteakip Çakallık Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Hendek Muradiye Mahallesinden

Aslen Muradiye Mahallesinden Olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Merhum Yusuf Demirel’in Oğlu, Cavit ve Ahmet Demirel’in Kardeşi, Aydın Altuntaş’ın Kayınbiraderi, Kazım Demirel’in Yeğeni, Muradiye Mahalle Muhtarı Dursun Demirel ve İlçemiz Taksici Esnaflarından Hüseyin Demirel’in Amcasının Oğlu, Engin ve Ertan Demirel’in Babası Mehmet Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camiinde Kılınacak Öğle namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Adres: Bayraktepe Mahallesi 7107.sokak No:15/2

Hendek Muradiye Mahallesinden , Bayraktepe Mahallesinde  vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber