Hendek Atatürk stadı ve Çamlıca stadında Antrenör Sami Bağdatlı nezaretinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Hendekspor Ağustos ayı sonunda oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası hazırlıklarını sürdürüyor.

Hendekspor Yönetimi kısa süre önce transfer görüşmelerini tamamlayarak 23 kişilik kadrosunu oluşturdu ve Antrenmanlara hız verdi.

Ziraat Türkiye kupası öncesi hazırlıklarını sürdüren Hendekspor’da Hendek’li gençlerde yer alırken Stoperler Hakkı Helvacı, İlker Nemli, Sağ bek Ömer Özkan, Kaleciler Talha Gedikoğlu, Dorukan Yazgan, Sol bekler Onur Topçu, Serhat Önüç, Orta saha Fırat Karadağ ve Santrafor Ömer Taşkın ile anlaşmaya vardı.


Hendekspor geçtiğimiz yıl takımda yer alan Stoper Fatih Çiçek, Santrafor Gökhan Bilir, Sağ açık İ.Hakkı Doğan, Emrecan Zorlu ve Orta sahada ise Serdar Sargın ile yeniden anlaşmaya vardı.


Hendekspor dış transferde ise Kaleciler Muhammet Yosma, Osman Kuş, Defans oyuncuları Burak Sarıbıyık, Doğukan Bayraktutar,  Emrah Turan, Samet Tosun, Selami Demir, Orta sahada ise Mehmet Tosun, Enes Tok, Cihat Karaer, Bedirhan Belat ile anlaşmaya vardı.


Hendekspor Antrenör Sami Bağdatlı “Ziraat Türkiye Kupası hazırlıklarımız sürüyor. Bu yönde de çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” ifadelerine yer verdi.