Hendek'te 2021 - 2022 eğitim öğretim yılı okul sporlar futbol müsabakaları 30 Mayıs 2022 tarihinde oynanan müsabakalarla sona erdi.

Hendek İller arası Karate Şampiyonası’nda madalyalarla döndü Hendek İller arası Karate Şampiyonası’nda madalyalarla döndü

Okul Sporları Futbol Müsabakaları sona erdi.

2021 - 2022 Eğitim  Öğretim Yılı Okul Sporları Genç Erkekler, Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Futbol müsabakaları 30 Mayıs 2022 tarihinde oynanan müsabakalarla sona erdi.

Hendek Kapalı Spor Salonu Karşısında yer alan sahada Gruplar şeklinde düzenlenen turnuvada, oynanan müsabakalar sonunda;

Hendek Okul Sporları Futbol müsabakaları tamamlandı...

Genç Erkekler Kategorisinde: Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci,  Orhangazi Anadolu Lisesi ikinci ve Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü oldu 

Yıldız Erkekler Kategorisinde: Şehit Mahmutbey Ortaokulu birinci, Hendek İmam Hatip Ortaokulu ikinci ve Atike Hanım Ortaokulu üçüncü oldu. 

Hendek Okul Sporları Futbol müsabakaları tamamlandı...

Küçük Erkekler Kategorisinde: Şehit Mahmutbey Ortaokulu birinci, Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu ikinci ve Atike Hanım Ortaokulu üçüncü oldu. 

Müsabakaların sonunda dereceye giren okullara ödüllerini Hendek Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Süleyman AKICI, Okul Müdürleri ve Okul Beden Eğitimi Öğretmenleri takdim etti.