24 - 28 Mart tarihlerinde Amasyada yapılan U17 Grekoromen Güreş Türkiye şampiyonasında Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü güreş takımı kürsü alışkanlığına devam ederek üç Türkiye derecesi çıkartmıştır.

HENDEK GÜREŞ KULÜBÜ KÜRSÜ ALIŞKANLIĞINI AMASYA'DA DA DEVAM ETTİRDİ

24-28 Mart tarihlerinde Amasyada yapılan U17 grekoromen güreş Türkiye şampiyonasında Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü güreş takımı kürsü alışkanlığına devam ederek üç Türkiye derecesi çıkartmıştır. 45 kg da Rahman Keskin, 51kg da Hasan Efe Aykırı, 80 kg da Emirhan Yiğit Arslan Türkiye üçüncüsü olarak ilimizi en iyi şekilde temsil etmişlerdir.

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Sporcuları Üç Türkiye derecesi daha aldı.

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü başkanı Feyzullah Köstereli klüp olarak her zaman başarıyı, zirveyi, kürsüyü hedefleyen kulübümüz yapılan şampiyonada emeklerinin karşılığında kürsüde olmayı başarmıştır. Bu başarıda büyük emekleri geçen değerli antrenörlerimizi, başarılı sporcularımızı ve destek personeli arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum.

Hendekli Güreşçi Avrupa Şampiyonasında Üçüncü Oldu Hendekli Güreşçi Avrupa Şampiyonasında Üçüncü Oldu

Başarıya giden bu yolda bizlere olan güven ve desteğini esirgemeyen kulüp kurucumuz ve onursal başkanımız Ali İnci'ye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Arif Özsoy ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye teşekkürlerimi arz ederim diyerek sözlerine son verdi.