İlçemiz Hendek de Sağlık Ekipleri Koronavirüs aşılaması kapsamında vatandaşların bağışıklamasında hafta içi aşı çadırlarında ve haftasonu köylere yerinde gidilerek hizmetlerine devam ediyor.

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü  Koronavirüs aşılaması kapsamında  vatandaşların bağışıklamasında  hafta içi aşı çadırlarında ve  haftasonu köylere  yerinde gidilerek  hizmetlerine  devam ediyor.

Hendek'te 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma farkındalık eğitimi düzenlendi. Hendek'te 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma farkındalık eğitimi düzenlendi.

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık personeli ilçe merkezi ve  köylerde randevusuz bir şekilde aşılama yaparak  vatandaşlara hizmet sunuyor. Koronavirüs aşı uygulama oranlarını yüksetmek ve halkımızın bağışıklığını sağlamak üzere hafta sonu ve  bayram öncesi tüm halkımızı aşı çadırlarına  davet ediyorlar.

Hendek de Haftasonu ve Bayram Öncesi̇ Koronavi̇rus Aşılaması Devam Edi̇yor

Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uz.Dr Tekin Ulaş Karatepe sağlık tesislerinde  ve kurulan çadırlarda hizmete devam edildiğini belirterek  aşı çadırlarında vatandaşların hizmete kolay ulaşmalarının sağlanması için hizmetlerin koordinasyonu konusunda özenle çalıştıklarını ifade ediyor.Bu arada koordinasyonda destek sunan  yerel kurum ve kuruluşlara teşekkürlerini iletiyor.

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlık ekibi  Melek Nişancı Huzurevi sakinleri ve personellerinin gerekli sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra cuma günü aşılandıkları belirtti. Sağlık Bakanlığının MHRS üzerinden üçüncü doz aşı tanımlanan bireylere aşıların devam ettiği bildirildi.

Hendek de Haftasonu ve Bayram Öncesi̇ Koronavi̇rus Aşılaması Devam Edi̇yor

Halkı duyarlılıkla bağışıklanma konusunda ilgili olmaya davet eden yetkililer , özellikle hijyen, maske ve mesafeye dikkat konusunda bir süre daha dikkatli olma noktasına vurgu yaptılar.