Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık çalışanları yoğun mesailerine devam ediyor.

Koronavirüs pandemisi ile devam eden filyasyon çalışmalarıyla birlikte 65 yaş üzeri vatandaşların aşılanması hizmetlerine devam ediliyor.

Cefakar Sağlık Çalışanları Hendek de kar , kış demeden vatandaşın sağlığı için mücadele ediyorlar...

Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uz.Dr. Tekin Ulaş Karatepe İlçe Sağlık Müdürlüğüne ve Aile Sağlığı Merkezlerine  bağlı tüm sağlık çalışanlarına yönelik Tıp Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajında.

"14 Mart 1919'da işgal altındaki İstanbul'da ilk olarak kutlanan  ve Türkiye'de modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen Tıp Bayramı  21. Yüzyılda  Covid19 Pandemisi ile mücadele ettiğimiz bu günlerde bizlerin  yaşamsal önemini daha da vurgulaması açısından önem taşıyor.Dünyamızı etkisi  altına alan zorlu bir pandemi sürecinde  ülkemizde ve ilçemizde  hayatı korumak adına göstermiş olduğunuz olağanüstü gayretler , kurumumuza  bilgi ve değerlerle sağladığınız katkınız, kriz yönetimi anlayışınız  ve yoğun mesailerle gece gündüz  gösterdiğiniz özverili çabalar dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyor, başarılar diliyorum." diyerek  tüm sağlık personelinin Tıp Bayramını tebrik ediyor.

Cefakar Sağlık Çalışanları Hendek de kar , kış demeden vatandaşın sağlığı için mücadele ediyorlar...

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı birimler  yoğun mesailerine devam ediyor.İşletme ve Fabrikalar dahil olmak üzere Kovid19 denetimlerini sürdürüyor.

Hendek İlçe Sağlık Müdürü kanser taramalarına devam edildiğini bildirdi Hendek İlçe Sağlık Müdürü kanser taramalarına devam edildiğini bildirdi

Bütün bu çalışmalarla eşgüdümlü olarak  sağlık okuryazarlığı anlamında toplumun sağlığını koruyucu ve geliştirici eğitimler ile you tube kanalı üzerinden evlere konuk oluyor.

Hayatı korumaya kendini adayan özverili gayretler ile sağlığın en önemli  yaşamsal değer olduğunun  bilinciyle üst düzeyde performans  gösteren değerli sağlık çalışanları bu özel günde  toplumdan destek ve anlayış bekliyor.

Cefakar Sağlık Çalışanları Hendek de kar , kış demeden vatandaşın sağlığı için mücadele ediyorlar...