Hendekli Başpehlivan Mahmut Kavakçı: Yolluğumu Bursa Nilüfer Belediyesine hibe ediyorum dedi. 3 Haftadır ödenmeyen harcırahlarını Belediyeye hibe ettiğini bildirdi.

Mahmut Kavakçı: Yolluğumu Bursa Nilüfer Belediyesine hibe ediyorum

Başpehlivan Mahmut Kavakçı, kendisinin sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde yapılmış olan Bursa Nilüfer Belediyesi Çalı Yağlı Güreşlerinde yaşadığı sıkıntıyı konu ederek bir açıklamada bulundu.

Başpehlivan Mahmut Kavakçı, kendisinin sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde yapılmış olan Bursa Nilüfer Belediyesi Çalı Yağlı Güreşlerinde yaşadığı sıkıntıyı konu ederek bir açıklamada bulundu.

Sakarya Hendek'in tecrübeli Başpehlivanlarından kündeci lakabıyla bilinen Başpehlivan Mahmut Kavakçı, Geçtiğimiz haftalarda düzenlenmiş olan Bursa Nilüfer Belediyesi Çalı Yağlı Pehlivan Güreşlerinde yaşadığı yolluk sıkıntısını sosyal medya üzerinden dile getirdi. Kavakçı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

Başpehlivan dan Bursa Nilüfer Belediyesine hibe...

Hendekspor Kongre yapacak… Hendekspor Kongre yapacak…

İşte, Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Spor Kulübü Sporcusu Mahmut Kavakçı'nın yaptığı o paylaşım;

"GEÇEN HAFTALARDA BURSA ÇALI GÜREŞLERİ OLDU. 3 HAFTA OLDU SANIRIM. 70 BAŞPELİVAN VARDIK, KURA ÇEKTİK. ABİ KARDEŞ KURADA BİRBİRİMİZE DÜŞTÜK. NORMAL SÜREDE YENİŞEMEDİK, PUANLAMA YAPTIK VE BEN YENİLDİM. SPOR BU OLUR...

YAKLAŞIK BİR SAATİ AŞKIN GÜREŞ YAPTIK. GÜREŞ SAHASI KONUM İTİBARİYLE BİRAZ BAYIRIN AŞAĞISINDAYDI. VALLAHİ YENİLDİKTEN SONRA O BAYIRI ZOR ÇIKMIŞTIM. TEKRAR AŞAĞIYA İNMEYE GÖZÜM KESMEMİŞTİ. ORAYA BENİ BİLADER ANLAŞMIŞTI. BELİRLİ ÜCRET KARŞILIĞI BAŞPELİVANLAR SÖZLEŞME YAPAR, GÜREŞLERE GİDERKEN. BUNUN ADINA YOLLUK DENİLİYOR. BENDE BİLADER YOLLUĞUMU ALIR DÜŞÜNCESİYLE, AŞAĞIYA İNMEYE GÖZÜM KESMEDİ. SAHA BİRAZ KONUM İTİBARİYLE AŞAĞIDAYDI.

AHMET'TE ABİM ALMIŞTIR ZANNETMİŞ. VELHASIL KELAM ARIYOR YETKİLİLERİ BİLADER. DURUMU İZAH EDİYOR. NEYMİŞ, SORUN KİMLİĞİMDE MAHMUT KAVAKÇI DEĞİL DE MEHMET KAVAKÇI YAZIYORMUŞ. BENİM KİMLİKTE MEHMET YAZIYOR, AMA HERKES MAHMUT DİYE BİLİRLER. YAHU BUNU HERKES BİLİYOR. CANLI YAYINDA İKİ KARDEŞ GÜREŞTİK, KAYIT VAR. ÖZCAN ABİ İLGİLENDİ OLMADI. HASAN AYDIN KARDEŞİMİZ İLGİLENDİ, YETKİLİLERE DURUMU İZAH ETTİ YİNE SONUÇ ALAMADIK. GEÇMİŞ TARİHLERDE, BİZİM KÖYDEN Bİ AMCAMIZ HASTANEYE YATIYOR. HASTANEDEYKEN O AMCAMIZIN PARASI ÇALINIYOR. AMCAMIZ HİÇ KIZMIYOR. SORUYORLAR NİYE KIZMIYORSUN DİYE. AMCA DA DİYOR Kİ  DEMEK Kİ DİYOR HIRSIZIN BENDEN DAHA ÇOK İHTİYACI VARMIŞ Kİ HASTANEDE BENİM PARAMI ÇALIYOR. BENDEN DAHA ZORDA DEMEK Kİ DİYOR. BENDE BURSA NİLÜFER BELEDİYESİNE HIRSIZ DEMİYORUM. DİYORUM Kİ BENDEN DAHA ÇOK BURSA NİLÜFER BELEDİYESİNİN İHTİYACI VAR Kİ PARAYI HALEN BENİM HESABA UYDURUK SEBEPLERLE YOLLAMIYORLAR. BENDE NİLÜFER BELEDİYESİNE O PARAYI HİBE EDİYORUM. BENDEN YORGUNLUĞU HALEN ÇIKMAMIŞKEN BURSA NİLÜFER BELEDİYESİNİN BU TUTARSIZLIĞINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. BENDEN YANA HELALİ HOŞ OLSUN SONUÇTA DEVLETİMİZE KALIYOR."