Protokol Ziyaretlerini Sürdürüyorlar...

Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve yönetimi protokol ziyaretlerine devam etti. İlk olarak Askerlik Şube Başkanlığı ziyaret edildi. ”Sensiz Olmaz” sloganıyla askerliğini yapmayan genç kardeşlerimizi askerliğini yapmaya davet ettiler.

Ziyaret Haberleri 05.02.2018, 11:55
Protokol Ziyaretlerini Sürdürüyorlar...

Gençlik Kollarından da bununla ilgili destek vermeleri, çevrelerindeki gençleri bu konuda bilinçlendirmeleri istendi.

 İlçe Nüfus Müdürü Turgay AZIN 'a ziyarette bulunan gençler ilk olarak kendilerini tanıttılar. Yeni kimlikler İle bilgiler veren Müdürümüz Nüfus Müdürlüğünün cumartesi günü saat 13.00 kadar hizmet verdiğini çalışan vatandaşlarımızın hafta sonu işlemlerini halledebileceklerini söyledi. 

Gençler Vergi Dairesi Müdür Yrd. Havva ARSLAN' ı ziyaret ederek internet bankacılığı ve gençlere yönelik teşvikler hakkında bilgi aldı. Vergilerin düzenli olarak ödenmesini söyleyerek halkımızın da bu konuda duyarlı olmaları gerektiğini vurguladı. 

Son olarak Bel-iş Müdürü Talip Borozancı ve Bayraktepe Derneği Genel Sekreteri Osman Aydın'ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.Gittikleri ziyaretlerde bilgi alış verişinde bulunan Fide ve yönetimi misafirperverlikleri için protokol üyelerine teşekkür etti.
 

Yorumlar (0)
6
kapalı
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı