Hendek Kızılay Şubesi'ni ve  Devlet Hastanesini ziyaret ettiler

AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın Kızılay ve  Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Ziyaret Haberleri 17.02.2018, 01:06
Hendek Kızılay Şubesi'ni ve  Devlet Hastanesini ziyaret ettiler

Kadın Kolları Başkanı Yılkın ve yönetimi  Hendek Kızılay şube Başkanı Sami Bağdatlı’yı ziyaret ederek Kan bağışı konusunda bilgi aldı. 

Daha sonra  Hendek Devlet Hastanesini ziyaret eden Başkan yılkın ve yönetimi, Hastane Müdürü Gökhan Eygi ve Hastane Başhekimi DR. Sedat Aydın, sağlık bakım hizmet Müdürü Kevser Durdu’yu  makamlarında ziyaret ederek personel yeterliliği ve hastalar  hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Hastanede hizmet vermeye başlayan Fizik Tedavi bölümünü de ziyaret ettiler.


Kan Bağışı kampanyası 

Başkan Bedia Yılkın Kan Bağışı konusuna dikkat çekerek yaptığı konuşmasında “Kızılay şube başkanı sayın Sami Bağdatlıyı ziyaret ederek kendilerinden Kızılay hakkında bilgi aldık. Özellikle Kan Bağışı konusunda kendileri önemli açıklamalarda bulundular bizlerde Kan Bağışı konusunda vatandaşlarımızın duyarlı olması için cağrı ve mesajlar ileteceğiz.

FİZİK Tedavi Bölümü

Hendek Devlet Hastanemizde Fizik tedavi bölümü hizmet vermekte ziyaret ederek hasta ve personelle sohbet ettik.  Başhekimimiz Sayın DR. Sedat Aydın ve Hastane müdürümüz Sayın Gökhan Eygi’ye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Hastanemiz için gece gündüz çalışıyorlar Yeni Doktorlar geldikçe daha da güzel hizmetler olacaktır. Bütün hastalarımıza acil şifalar dilerim.”dedi


 

Yorumlar (0)