Hendek Bayraktepe Derneği’nden Yeni Başkan Babaoğlu'nu ziyaret etti

Hendek Bayraktepe Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaret Haberleri 19.04.2019, 14:32
Hendek Bayraktepe Derneği’nden Yeni Başkan Babaoğlu'nu ziyaret etti

Bayraktepe Derneği Kurucu Başkanı Halit İnci, Dernek Başkanı Özcan Nalbant ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Başkan Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Özcan Nalbant, Bayraktepe Derneği’nin faaliyetleri hakkında Başkan Babaoğlu’nu bilgilendirerek “ Derneğimiz tamamen gönüllülük esasına dayalı gençlik, eğitim ve insani faaliyetlere yönelik çalışmalar yapmaktadır. Tüzüğümüz gereği önceki dönem dernek başkanlarımız ve belediye başkanlarımız istişare kurulu üyemizdir.  Siz değerli başkanımızı da yanımızda görmekten onur duyarız “ dedi. 

Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turgut Babaoğlu, eğitime önem verdiklerini belirterek “ Gençlerimizin en iyi eğitimi almaları için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza güzel eserler bırakmanın gayreti ile çalışacağız. Yapmış olduğunuz güzel faaliyetlerden dolayı da başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum “ diyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  

Bayraktepe Derneği Başkanı Özcan Nalbant, Başkan Babaoğlu’nu tebrik ederek Türk Bayraklı tablo hediye etti. 


Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (2)
Nevzat Tulum 3 yıl önce
ya anlamadığım bir şey var bu bayraktepe derneği yokken bayraktepe hiçmi anılmıyordu, bu din odaklı oluşumların amacı nedir, birde işletmecilik bunların ne hadlerine hala anlamış değilim, bir dernek neden işletmeci olur hadi olduda neden din odaklı gider yazık hendek bunları tek düzen anlayışlarını bir an önce düzeltmesini umuyorum
Perihan Mutlu 3 yıl önce
Betoncu - pvc doğramacı - inşaatçı, hafriyatçı , yağıcı, petrolcü, eski belediyeci, eski çelik yapıcı , beyaz eşyacı cemaatçi , eski belediye başkanı ohhh maşAllah ah be abi bu kurtların arasında Allah kolaylık versin...
5
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı