banner194
banner194

Hendek Bayraktepe Derneği’nden Yeni Başkan Babaoğlu'nu ziyaret etti

Hendek Bayraktepe Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.

Hendek Bayraktepe Derneği’nden Yeni Başkan Babaoğlu'nu ziyaret etti

Bayraktepe Derneği Kurucu Başkanı Halit İnci, Dernek Başkanı Özcan Nalbant ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Başkan Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Özcan Nalbant, Bayraktepe Derneği’nin faaliyetleri hakkında Başkan Babaoğlu’nu bilgilendirerek “ Derneğimiz tamamen gönüllülük esasına dayalı gençlik, eğitim ve insani faaliyetlere yönelik çalışmalar yapmaktadır. Tüzüğümüz gereği önceki dönem dernek başkanlarımız ve belediye başkanlarımız istişare kurulu üyemizdir.  Siz değerli başkanımızı da yanımızda görmekten onur duyarız “ dedi. 

Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turgut Babaoğlu, eğitime önem verdiklerini belirterek “ Gençlerimizin en iyi eğitimi almaları için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza güzel eserler bırakmanın gayreti ile çalışacağız. Yapmış olduğunuz güzel faaliyetlerden dolayı da başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum “ diyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  

Bayraktepe Derneği Başkanı Özcan Nalbant, Başkan Babaoğlu’nu tebrik ederek Türk Bayraklı tablo hediye etti. 


Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat Tulum
Nevzat Tulum - 1 yıl Önce

ya anlamadığım bir şey var bu bayraktepe derneği yokken bayraktepe hiçmi anılmıyordu, bu din odaklı oluşumların amacı nedir, birde işletmecilik bunların ne hadlerine hala anlamış değilim, bir dernek neden işletmeci olur hadi olduda neden din odaklı gider yazık hendek bunları tek düzen anlayışlarını bir an önce düzeltmesini umuyorum

Perihan Mutlu
Perihan Mutlu - 1 yıl Önce

Betoncu - pvc doğramacı - inşaatçı, hafriyatçı , yağıcı, petrolcü, eski belediyeci, eski çelik yapıcı , beyaz eşyacı cemaatçi , eski belediye başkanı ohhh maşAllah ah be abi bu kurtların arasında Allah kolaylık versin...

SIRADAKİ HABER