Vefat Edenler 9.07.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler  9.07.2016

YEŞİLVADİ MAHALLESİ

Merhum Mehmet BALCININ kızı Remzi YAŞARIN gelini Ziya YAŞARIN yengesi İlyas YAŞARIN eşi Muhammed ve Mustafa SÜTLÜNÜN yeğeni Hasan Salih ve Şaban YAŞARIN yengeleri merhum Recai ve Özgür YAŞARIN annesi Ali İhsan ŞARIN kayınvalıdesi Necdet Ömer CEVAHİRCİ ve Ahmet ÇETİNKAYANIN baldızı Müzeyyen YAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip yeşil vadi aile kabristanlığına defnedilecektir.Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.Cenazeye gitmek isteyenler için saat:12.15 de büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

DEREBOĞAZI MAHALLESİ

Merhum İsmail ÇELİKKAPININ kızı İlçemiz Esnaflarından Terzi Kazım veRıdvan ÇELİKKAPININ kızkardeşleri Osman ve Ahmet ÇELİKKAPININ halası Merhum Yusuf ve Muammer ÖKSÜZÜN yengesi Tarık ve Faruk ÖKSÜZÜN ANNELERİ efe Mehmet öksüz vefat etmişti.Cenazesi bugün saat:12:00 dereboğazı mahallesindeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2016, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER