Vefat Edenler 28.11.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 28.11.2016, 10:11
Vefat Edenler 28.11.2016

Çobanyatak Köyünden

Merhum İbrahim Silinmez’in kızı merhum Necati Silinmez ve Necmettin Silinmez’in  kardeşleri  Muhsin Korkmaz’ın kayınvalidesi  Muharrem, Recep ve Murat Tokat’ın anneleri Bakacak Mahallesinden Niyazi Tokat’ın eşi  Ferihan Tokat  vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün saat:12:00’da Yenimahallede’ki hanesinden alınarak  Büyük Camiye getirilecek  kılınacak öğle namazına müteakip  İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.

Mahmutbey Mahallesinden,

Merhum Hacı Ahmet Kandil’in  oğlu, merhum İsmail Gedikoğlu’nun torunu Polat Soynaz’ın damadı, emekli öğretmen Hüseyin Kandil ve Semahat Ünsoy’un kardeşleri, Kemal Ünsoy’un kayınbiraderi, Levent Kandil ve Tuba Yılmaz’ın amcaları, Recep Yiğit’in  dayısı’nın oğlu Ahmet ve Zeynep Kandil’in babaları, Selma Kandil’in eşi Mehmet Kandil vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat: 12:00’da Mahmutbey Mahallesi Osman Yılmaz Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye  getirilecek Kılınacak Öğle namazı’na müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.

 
 

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu