Vefat Edenler 27.04.2017

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 28.04.2017, 08:49 28.04.2017, 08:52
Vefat Edenler 27.04.2017

Yenimahalleden

Merhum Hasan Çakar’ın torunu Hüseyin, Musa, Şenol ve Fatih Çakar’ın yeğenleri Ayhan ve Yahya Çakar’ın  amcası’nın oğlu  İsa, Emre, Enes ve Ercan  Çakar’ın kardeşleri  Demirci  Ali Çakar’ın oğlu  ENGİN ÇAKAR  vefat etmiştir. Cenazesi  bugün  Yeni Cami’de   kılınacak  öğle  namazına   müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Nüfren Mahallesinden

Merhum Sıhhıye  Mustafa’nın oğlu İhsan, Hikmet ve Selahattin Başterzi’nin kardeşi  İlçemiz Sanayi  esnaflarından Sinan Başterzinin amcası RÜŞTÜ BAŞTERZİ  vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Nüfren Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.Yeşilyayla Bıçkı Köyünden

Koçba Alaaddin Koç’un gelini, Taksici Hüseyin Demirel’in kızı Ömer ve Mehmet Demirel’in yeğenleri AHMET Demirel’in kardeşi İlçemiz esnaflarından Serhat Koç’un eşi ZEYNEP KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat:10:30’da Ziya Gökalp Okulu yanında’ki hanesinden alınarak öğlen namazına müteakip Bıçkı Yeşilyayla Köyünde Defnedilecektir.


Puna   Martinler  Mahallesinden  
Merhum Bakkal İbrahim Şahin’in kızı merhum Bakkal  Rasettin ve Bakkal  Ziyafettin  Şahin’in kız  kardeşi  İsmet hoca’nın  halası  Sertaç ve İbrahim  Kalkan’ın  anneleri, Sakaryalı Mustafa Şahin’in yeğeni  vefat etmiştir.  Cenazesi  bugün  Puna  Martinler Mahalle Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Puna Ortaköy Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 26 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
12
açık