banner194

Vefat Edenler 19.07.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler  19.07.2016
Başpınar Mahalesinden,

Merhum İsmail, Süleyman ve Ömer Temiz’in kardeşleri, Merhum Mehmet Kocabay, Hasan Varan ve Selami Alkaya’nın  Kayınvalideleri, Yankı VE, Mert Alkaya’nın anneanneleri, Murat Yüce’nin babaannesi, Sadi YÜCE’NİN ANNESİ, Merhum Ahmet Yüce’nin eşi, MÜŞERREF YÜCE vefat etmiştir.
Cenazesi BUGÜN SAAT:12.15’de  Başpınar Mahallesinde’ki hanesinden alınarak  Büyük Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip  İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir..’.

Rasimpaşa Mahallesinden

Harun Uçar ve Merhum Hamdi Uçar’ın kardeşleri, Selahattin Ataç’ın Kayınbiraderleri, Ayhan ve İrfan Ataç’ın dayıları, Ali, İrfan, Orhan ve Ümit Uçar’ın amcaları İsa Şimşek ve Ahmet Aktaş’ın Kayınpederi, Engin ve Murat Uçar’ın babaları, MUSTAFA UÇAR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Rasimpaşa Mahallesinde’ki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Kocaali Yanık Sayran köyün’de 

Cemal Turan oğlu, Ali Osman Turan vefat etmiştir. Cenazesi  Bugün  Öğle namazı’na müteakip Yanık Safran Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Çamlıca Merkez  Mahallesinden,

Merhum Şükrü Yıldırtan’ın oğlu,  Mustafa ve Abidin, Yıldırtan’ın  kardeşleri, Dursun, Ahmet ve Emekli İtfaiye amiri Mevlüt Yıldırtan’ın, amcaları’nın oğlu, OSMAN YILDIRTAN vefat etmiştir.Cenazesi BUGÜN Camili Mahallesinde kılınacak Öğle namazı’na müteakip Çamlıca Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


AKSU YURTLUK MAHALLESİNDEN

MERHUM İLYAS GÖZYUMANIN KARDEŞİ , MERHUM KADİR , ŞÜKRÜ , İSMAİL , MUSTAFA , HALİL , MUSA VE MUHAMMET GÖZYUMA’ NIN BABALARI , MEHMET GÖZYUMANIN AMCASI , MERHUM ALİ MERHUM MUSTAFA VE ZEKİ GÖZYUMANIN ABİLERİ , ADEM GÖZYUMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN AKSU KÖYÜ YURTLUK MAHALLESİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AKSU KÖYÜ YURTLUK MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR

KALAYIK MAHALLESİNDEN

MERHUM CİBA YAŞAR , METİN ŞEREMET VE CETİN ŞEREMETİN ANNELERİ BAKİYE ŞEREMET VEFAT ETMİŞTİR . CENAZESİ BUGÜN KALAYIK MAHALLESİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALAYIK MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR

 
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2016, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER