Bin Çeşit Yapı Market

Vefat Edenler 18.09.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 18.09.2016

Aslen Hendekli Olup 

İstanbulda ikamet eden Mehmet işgörür’ün Hanımı Cemalettin ve İbrahim İşgörür’ün  yengeleri Kenan ve Ali İşgörür'ün anneleri Hanife İşgörür vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Büyük Camide Kılınacak ikindi namazına mütakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Kemaliye Mahallesinden 

Merhum Dr. Cevdet ve Melahat , Şahinli’nin gelini Dr. Aydın Şahinli’nin yengeleri Merhum Sezgin Şahinlinin eşi Nazan Şahinli vefat etmiştir. Cenazesi bu gün saat 11:00 de yeni mahalledeki hanelerinden alınarak Bolu Konaklar Camiine getirilerek kılınacak ikindi namazına müteakip Bolu Şehitlik aile kabristanlığına 
defnedilecektir. 

Harmantepe Mahallesinden 

Merhum Hacı Seyitin Oğlu Merhum Seyfetin , Ali , İsmail , Aydın’ın Abileri, Ali fuat ve Ali Yavuz yetim oğlunun babaları, Hafız Hüseyin yetim oğlu vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacakj öğlen namazının mütakiben Harmantepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için araç kaldırılacaktır.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER