Vefat Edenler 13.05.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler  13.05.2018
banner180

DİKMEN MAHALLESİNDEN MUHAMMET AÇIKDİLLİ’NİN OĞLU , NECMİ, AHMET,HÜDAVERDİ,YÜCEL AÇIKDİLLİ’NİN KARDEŞLERİ İLÇEMİZ İMAMLARINDAN İDRİS AÇIKDİLLİ’NİN AMCASININ OĞLU, MUSTAFA ABAYIN YİĞENİ, NİZAMETTİN AÇIKDİLLİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN DİKMEN CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP DİKMEN AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFİN EDİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.


ASLEN ÇAMLICA MAHALLESİNDEN OLUP

İSTANBULDA İKAMET EDEN merhum ali karacanın oğlu merhum selahattin merhum cemal ve mustafa karacanın abileri hüseyin içyüzün kayınpederi hacı Seyfullah karaca vefat etmiştir.


Cenazesi bugün isatanbul maltepede kılınacak öğle namazından sonra çamlıca mahallesinde ikindi namazına müteakip defnedilecektir.

Başpınar mahallesinden

Merhum fahri dumanın oğlu merhum ruhi dumanın kardeşi Mehmet mustafa ve ümit dumanın babaları emin kaçalın kayınpederi Mürsel uğurcan duman ve emir kaçarin dedeleri hacı Ahmet duman vefat etmişitir.

Cenazesi bugün yeni camide kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER