Vefat Edenler 11.01.2017

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 11.01.2017, 10:35 11.01.2017, 14:29
Vefat Edenler 11.01.2017

Dereboğazı Mahallesin’den


Merhum Seyfi  Efe’nin eşi, Sedat ve Suat  Efe ,  Sevim Topçu ve Sevgi Güler’in  anneleri , Fethi Güler , Sabahattin Kibritçi ,ve merhum Ümmet Topçu’nun  kayınvalideleri , Bülent , Niyazi ,  Levent Güler ve  İlker Topçu’nun ananeleri   SEBİLE EFE vefat etmiştir. Cenazesi Bugün  Dereboğazı Mahallesi Ziya Gökalp Caddesinde’ki hanesinden alınarak  Yeni Camiye getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.
Çobanyatak Mahallesin’den

Merhum  Alibey Mert’in oğlu Sabahattin Muammer Mustafa ve Ali’nin abisi ERGÜN MERT vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün Çobanyatak Mahallesin’de kılınacak öğle namazı’na müteakip  Çobanyatak Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

İkbaliye Mahallesin’den        
                                                                                                         
Merhum Yunus Atabek’in oğlu Süleyman ve Nurettin Atabek’in kardeşi Osman, Ömer, Ali Atabek’in enişteleri Hüseyin Kalk ve Zehra Sönmez’in dayısı Bedri Pehlivan’ın dünürü İsmail ve Osman Atabek’in babası MUZAFFER ATABEK  vefat  etmiştir. Cenazesi  bugün  Başpınar Mahallesi eski Devlet  Hastanesinde’ki hanesinden  alınarak Büyük Cami’ye  getirilecek kılınacak ikindi Namazına müteakip  İkbaliye Aile Kabrsitanlığına Defnedilecektir.

Dereboğazı Mahallesin’den

Recep ve Namık Özözen’in babaları, İsmail Özgümüş’ün kayınpederi Kemal ve İsmail Özözen’in dedeleri İlçemiz eski esnafları’dan şekerci   KEMAL ÖZÖZEN  vefat etmiştir.  Cenazesi  bugün saat: 15:00’da  Ziya Gökalp Caddesinde’ki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak İkindi Namazı’na müteakip  İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.
 

Yorumlar (0)
14
hafif yağmur
Namaz Vakti 17 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı