Bin Çeşit Yapı Market

Vefat Edenler 04.12.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 04.12.2016

ASLEN SÜMBÜLLÜ MAHALLESİNDEN OLUP

Başpınar mahallesi Remzi Efendi Caddesinde ikamet eden Mevlüt GÖLCÜNÜN oğlu Murat ve Servet GÖLCÜNÜN kardeşleri Mahmut GÖLCÜNÜN yeğeni Halit GÖLCÜ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Sümbüllü Camisinde kılınacak öğle namazına müteakip Sümbüllü aile kabristanlığına defnedilecektir

LÜTFİYE KÖŞK MAHALLESİNDEN

Merhum Hacı İbrahim BALABAN kızı merhum Hacı Süleyman BALABANIN ablası Mehmet ORTAÇERİN annesi merhum Avni ORTAÇERİN eşi vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Lütfiye Köşk mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Lütfiye Köşk mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat:12’de büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

YENİKÖY ZEYBEK MAHALLESİNDEN


Merhum Turan ve Niyazi YAŞIN kardeşleri Engin YAŞ ve Gamze BERBERİN babası Muhammet GÖKÇENİN eniştesi Nurettin YAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün öğle namazına müteakip Yeniköy aile kabristanlığına defnedilecektir.
Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

PUNA MARTİN KÖYÜNDEN

Mustafa ve Hüsamettin TATLIYÜZÜN babaları Erkan ve Gökan TATLIYÜZÜN dedeleri Hacı Osman TATLIYÜZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip puna Ortaköy aile kabristanlığına defnedilecektir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER