banner194

Vefat Edenler 03.02.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 03.02.2018

BAŞPINAR MAHALLESİNDEN  

Merhum İbrahim CANLIOĞLUNUN  kızı ihsan CANLIOĞLUNUN yeğeni Ümit ve İbrahim CANLIOĞLUNUN  amcalarının kızı Cemal Kemal Celal ve Recep CESURUN halasının kızları Cumhur ve Burak CANLIOĞLUNUN  haları İsmail ve Atilla CANLIOĞLUNUN kız kardeşleri Binnaz CANLIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün  saat:12:15de Başpınar mahallesindeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir 

DEREBOĞAZI MAHALLESİNDEN
 
Merhum Aziz PARMAKSIZIN eşi Dursun PARMAKSIZIN annesi Tenzile PARMAKSIZ vefat etmiştir Cenazesi bugün saat 12:de Dereboğazı mahallesindeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. 


ÇOBAN YATAK MAHALLESİNDEN 

Mustafa ve Azem BAŞTANIN babaları Şükrü BAŞTAN vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çaban yatak mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. 

TURANLAR MAHALLESİNDEN  

Merhum Saadettin BALABANIN oğlu merhum Erdoğan  Yılmaz  Koray  ve Oktay BALABANIN abileri Güral DALKIRAN Ufuk KOÇ ve Serkan ÇIBIĞIN kayınpederleri Merhum Okan Gökhan ve Özkan BALABANIN amcası Turgay BALABANIN babası Erol BALABAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat:12:15de turanlar mahallesindeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER