banner194

Hendek'te bugün kaybettiklerimiz

Hendek ilçesi ve çevre mahallelerde vefat eden ve bugün defnedilecek vatandaşların alilerine sabır ve baş sağılığı dileriz.

Hendek'te bugün kaybettiklerimiz
banner180

Aslen Trabzon Akçabatlı olan ilçemiz eski esnaflarından Yaşar ve Murteza Turhan'ın  babaları, Murat Ünal ve Dilek Turhan'ın  dedeleri ve Erol Konak, Sunay Mutlu ile Mehmet Yıldırım'ın kayınpederleri Haydar Turhan vefat etti. Cenazesi  bugün  Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip Trabzon Akçabat Karaman aile kabristanlığına defnedilecek.
                           
Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.


Cenazeye gitmek isteyenler için cenaze namazından sonra araç kaldırılacak.

Hicriye Köyü'nden Yusuf  Yegi'nin eşi; Ali, Mehmet ve Servet Yegi'nin anneleri, merhum İlyas Şenler'in kızı, Ferhan Atabek'in  kayınvalidesi  Zehra Yegin vefat etti.


Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hicriye Köyü  aile kabristanlığına defnedilecek.
                       
Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15'te Yeni Cami önünden araç kaldırılacak.                                      
                                    
Güldibi Köyü'nden merhum Mehmet Baylan'ın oğlu, Hasan ve Hüseyin Baylan'ın kardeşi, Ahmet Baylan'ın amcası, merhum Kemal  Zengin'nin dayısı, Ferhat ve Murat Baylan'ın babası İsmail Baylan vefat etti.


Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak ikindi namazına müteakip Güldibi Köyü aile kabristanlığına defnedilecek.                                
Başpınar Mahallesi'nden merhum  terzi Harun Kundakçı'nın kızı, Hafız Ahmet Demirdöken'in  eşi, Sadullah  ve  Esat Kundakçı'nın  ablaları; Semra, Sinan ve Ali Demirdöken'in  anneleri  Hacı Suzan Demirdöken  vefat etti.


Cenazesi bugün  saat 16:00'da  Başpınar Mahallesi'ndeki hanesinden alınarak Büyük Cami'ye getirilecek ve kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2015, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER