banner194

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 22.04.2015

Hendek ilçesi ve çevre mahallelerde vefat eden ve bugün defnedilecek vatandaşların alilerine sabır ve baş sağılığı dileriz.

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 22.04.2015
banner180
ASLEN ESENTEPE KÖYÜNDEN OLUP

Almanya da ikamet eden merhum Şevket ALEMDAROĞLU'NUN torunu   Hüseyin ALEMDAROĞLU'NUN  oğlu Yusuf ALEMDAROĞLU'NUN yeğeni İbrahim, İsmail ve İrfan ALEMDAROĞLU'NUN  ağabeyleri Remzi, Fevzi ve Recep ALEMDAROĞLU'NUN   amcasının oğulları merhum Selahattin AKYOL'UN  damadı  Ziya  ALEMDAROĞLU  vefat etmiştir


Cenazesi Bugün  saat:12:30da Mahmutbey mahallesi Yusuf ALEMDAROĞLUNU  hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına  müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

YENİ MAHALLEDEN

Merhum Hacı Refik ZENGİ'NİN oğlu merhum Remzi KÜÇÜK'ÜN damadı  Kazım ZENGİ'NİN kardeşi Hacı Ahmet ZENGİ'NİN  amcasının oğlu Mustafa ve Seyfettin ZENGİ'NİN babaları İmam Hacı Osman ZENGİN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat:12:00de Yeni mahalle Bağkur Bloklarındaki hanesinden alınarak Yeni camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

YEŞİL VADİ KARAÇÖKEK KÖYÜNDEN

Merhum Niyazi DEMİRCİ'NİN  oğlu Sefaattin  ve Şemsi DEMİRCİ'NİN  ağabeyleri  Ayhan DEMİRCİ'NİN  halasının oğlu Necati , Özkan , Özcan , Fevzi ve Ali ÇÖMERT'İN teyzesinin oğlu Nizamettin DEMİRCİ vefat etmiştir.


Cenazesi Bugün İkindi namazına müteakip Yeşil vadi kara çökek köyü aile kabristanlığına defnedilecektir.
                          
Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2015, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER